• Новинка
Jeirdus 100M LC-LC Открит Брониран Двухшпиндельный SM Оптичен Кабел-Скок, Оптичен Пач Кабел Однорежимный 9/125 100 метра 328 фута LC-LC
zoom_in

Jeirdus 100M LC-LC Открит Брониран Двухшпиндельный SM Оптичен Кабел-Скок, Оптичен Пач Кабел Однорежимный 9/125 100

BGN 0.33

Наличност
check На склад

На 100 метра, Открит Брониран кабел, 9/125, LC/PC-LC/PC, Duplex, однорежимный.Висока гъвкавост и издръжливост, благодарение на метална обвивка, поставена в здрава външна обвивка на върха на стъклени влакна.Съвместим с всички стандартни оптични влакна и оборудване и части за свързване.Керамични съединители осигуряват ниски загуби на сигнала и висока степен на надеждност, че всички наши продукти е 100% чисто нов оптичен кабел качество операторски клас, последните 100% тествани преди доставката. Забележка : Този кабел е атмосферостойкое покритие за защита от слънце и дъжд, но не ви препоръчваме да се пряко над главата си.Бронирани кабели имат метална обвивка, публикувана в здрава външна обвивка.Осигуряване на по-голяма защита, отколкото стандартните кабели, той позволява монтирането на специални условия с високо съдържание на прах, масла, газ, влага или дори гризачи, които причиняват щети.Всички наши продукти са на 100% са нови оптични оптични кабели операторски клас качество, на които можете изцяло да се доверите на най-взискателните приложения LAN / WAN, гласови проекти или разполагане, изграждане на мрежи.

Свързани продукти..