• Новинка
Тънки 9-Инчови Олекотени Извити Подстригване
zoom_in

Тънки 9-Инчови Олекотени Извити Подстригване

BGN 8.53

Наличност
check На склад

Gingher 9-инчови олекотени извити Ножици за Шевни ножици GS-9. 9-инчови олекотени извити ножици.Gingher 9-инчови олекотени извити Ножици за Шевни ножици GS-9. 9-инчови олекотени извити ножици.Работи с : Gingher GS-9 Описание : Gingher 9-Инчови олекотени Извити Триммерные Шевни ножици GS-9.

Свързани продукти..